Ara

Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada Ayakkabı Görmek Tabiri-Rüyada ayakkabı giymek, boş şeyler peşinde koşmakla zarar görüleceğine, Ayakkabı diktirmek, keder ve üzüntüye, Büyük ayakkabı, düğün veya büyük sevince Küçük ayakkabı, hakkınızda kötü konuşulduğuna işarettir.

Rüyada Ayakkabı Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Rüyada ayakkabı giymek, boş şeyler peşinde koşmakla zarar görüleceğine,
Ayakkabı diktirmek, keder ve üzüntüye,
Büyük ayakkabı, düğün veya büyük sevince
Küçük ayakkabı, hakkınızda kötü konuşulduğuna,
Yırtık ayakkabı, tehlikeye,
Çocuk ayakkabısı, iş hayatında uğursuzluğa,
Zarif ve şık ayakkabı, güzel ve mutluluk verici bir yaşama işarettir.
Ayağında delik iki kundura olup ayaklarının göründüğünü görmek herkesin onu kıskandığına ve parasının çokluğuna delildir. Ayakkabılarından birinin ayağından çıktığını veya delindiğini görenin yarı malı elinden gider, Eğer ayakkabılarının ikisi de delikse bütün malı elinden gider. Bir çift ayakkabı giydiğini gören, iki kadınla evlenir.
Rüyada ayağındaki kunduraları çıkardığını görmek, muradının olacağına işarettir. Bu rüyanın sahibi eğer tutuklu ise serbest kalır. Kunduranın altının delinmesi eşlerden birinin vefatına; kunduraları çaldırmak veya kaybedip bulamamak gam ve sıkıntıdan kurtulmaya; kunduraya kalıp geçirdiğini görmek, evlenmeye delalet eder.
Rüyada ayakkabılarının bir kuyuya veya benzer bir yere düştüğünü gören, eşinden boşanır. Ayakkabılarını tanımadığı bir adama sattığını görenin eşi vefat eder. Ayakkabısının çalındığını görmek, bir belaya düşeceğine delildir.
Bazı yorumcular ayakkabıyı, yumuşak olup ayağın içinde rahat etmesi şartıyla, altı şekilde yorumlamışlardır; para, fayda, zafer, zevk, eş ve hizmetçi. Rüyada ayakkabı giymek aynı zamanda ticaret için seferber olmaya da delalet eder. Fakat ayakkabının dar olması borca işarettir.
Yeni ayakkabı giymek malı korumak anlamına gelir. Ayakkabının altında pençe olması ayrılığa yorumlanır.
İsfahani şöyle demiştir; ayakkabının içine kalıp koyduğunu görmek, gönlünü birine kaptırmaya işarettir. Ayakkabılarının ayağından çıktığını gören gam ve kedere kapılır. Yanında ayakkabısı olduğu halde onu giymeyip yalın ayak dolaştığını gören bir mala kavuşur fakat ondan yararlanamaz.
Çarık ve yemeni de ayakkabı gibi yorumlanır.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri