Ara

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanlığı köşkünde ağırlandığını görmek, Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu görmek, Cumhurbaşkanı olduğunu görmek, Cumhurbaşkanını güler yüzlü ve sevinçli olarak görmek, Cumhurbaşkanının hasta olduğunu görmek nasıl yorumlanır.

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada Cumhurbaşkanı görmek, umduğunuzdan da fazla mutlu olacaksınız demektir.
İnsanın yaşamda yükseleceği ve iyi duruma geleceği anlamına gelir.

Rüyada Cumhurbaşkanlığı köşkünde ağırlandığını görmek, halk yararına önemli işler yapmaya, yüksek makam ve görevlere gelmeye işarettir.
 
Cumhurbaşkanının kendisiyle konuştuğunu gören kimse, şeref ve yüksekliğe nail olur. Bazen de, eğer o kimse layıksa uyanıkken Cumhurbaşkanı ile konuşur, ya da o kimse şöhret ve nimete nail olur. Eğer hapis ise, hapislikten kurtulur, fakir ise zenginleşir, tüccar ise kazancı çok olur, düşmanlık halinde ise bundan kurtulur.
 
Rüyada Cumhurbaşkanı olduğunu gören kimse halkın nazarında büyütülür ve muradına kavuşur.
 
Rüyada cumhurbaşkanlığı köşküne zorla getirildiğini, burada insanların kendine kaşlarını çattığını veya kötü muamelede bulunulduğunu görmek, vatan hainliği ile suçlanmaya, toplum huzurunu bozucu davranışlarda bulunmaya ve büyük günah işlemeye işarettir.
 
Rüyada cumhurbaşkanlığı köşkünün sallandığını görmek, devletin başını ağrıtacak bir durumun ortaya çıkmasına, halkın sıkıntı içine düşeceğine işarettir.
 
Bir kimse rüyada Cumhurbaşkanını dargın görse, rüyayı görenin namaz ve ibadetinde yaptığı bid'ata veya gördüğü dargınlık kadar dininin bozukluğuna işarettir. Eğer Cumhurbaşkanını güler yüzlü ve sevinçli olarak görse, ondan emin olduğu miktarda din ve dünyaca erişeceği hayır ve yüksekliğe, ucuzluk ve bolluğa ve halinin düzgün olduğuna işarettir.
 
Rüyada cumhurbaşkanlığı köşkünü görmek, mühim bir göreve getirilmeye, bir başarıdan dolayı ödüllendirilmeye, hürmet ve ilgi görmeye, makam ve saygınlığa işarettir
 
Bir kadının rüyada normal olarak kendisinin olamayacağı bir mevkide bulunduğunu görmesi ölümüne işarettir. Nitekim erkeğin gördüğü rüya da böyledir.
 
Rüyada Cumhurbaşkanı, kendisine dünya eşyalarından bir şey verdiğini görse, o verdiği eşyanın kıymetince şerefe nail olur. Cumhurbaşkanının hasta olarak görülmesi, dinindeki hastalığına, halkına zulmetmesine ve o sene içerisinde vücudunun sıhhatli olmasına işarettir.

Bir kimse Cumhurbaşkanı ile kucaklaştığını  veya onunla tokalaştığını ve aralarında iyilice dair bir söz söylendiğini görse, o kimsenin Cumhurbaşkanı veya servet sahibi birisinin yanında halinin iyi olmasına işarettir.

Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Şiddet Görmek

  Rüyada Şiddet Görmek Kişinin rüyada kendisine şiddet ve darlık isabet ettiğini görmesi, fakirliğe alâmettir. Bazı kere de şiddet ve varlık, rüya sahibinin hastalanmasına, düşmanlık ve fitneye delâlet

 • Rüyada Şişman Görmek

  Rüyada Şişman Görmek Rüyada şişman olduğunu görmek zengin olmaya, izzet ve şerefe, din ve dünya kuvvetine, şişman birini görmek, bu nitelikte birine delalet eder.Rüyada şişman birini görmek,

 • Rüyada Yavru Kedi Görmek

  Rüyada Yavru Kedi Görmek Rüyada yavru kedi görmek, sevdiğiniz kişiler olduğunu ancak sizin o sevdiğiniz kişileri ihmal ettiğinizi, yeteri kadar arayıp sormadığınızı veya ilgilenmediğinizi ifade eder. Rüyada kedi

 • Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

  Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacağınız anlamına gelir. Rüyada Fotoğraf çekmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına

 • Rüyada Egzama Görmek

  Rüyada Egzama Görmek Rüyada egzama hastalığına yakalandığını görmek, şüpheli kazanca veya haram mala işarettir. Sağ elde görülen egzama rahatsızlığı, erkek kardeşten gelecek sıkıntıya; sol elde görülen egzama,