Ara

Rüyada Fatiha-i Şerife Görmek

Rüya sahibi erkekse evlenir. Kadın ise çok çocuk doğurur. Duası kabul olunur, hasta veya sakat ise iyileşir; eğer ağır hasta ise ölüp acılarından kurtulur

Rüyada Fatiha -i Şerife'yi okuduğunu veya biri tarafından okunduğunu görenin işleri güç ise kolaylaşır. Rızkında genişlik, bolluk ve bereket olur. Rüya sahibi erkekse evlenir. Kadın ise çok çocuk doğurur. Duası kabul olunur, hasta veya sakat ise iyileşir; eğer ağır hasta ise ölüp acılarından kurtulur.
Fâtiha okumak, aşağıda isimleri zikredilen mübarek zatlara göre şu şekilde açıklanmıştır:
Hazret-i Ebu Bekir'e (RA) göre: Dini, Cenab-ı Hakk tarafından muhafaza olunur. Hasta ve sakat ise eceli yaklaşmıştır. Hazret-i Ömer'e (RA) göre; Allah Tel a hazretleri dua ve ibadetini kabul buyurur, korktuklarından em'in olur. Kirmâni'ye göre; Allah (C.C) Hazretleri tarafından ibâdete muvaffak olur. Cafer-i Sadık'a (RA) göre; hacca gider, duası kabul edilir. İbni Sirin'e göre: Cenab-ı Hakk ona hayır kapılarını açar. Abdulgani Nablüsi'ye göre; duası hemen kabul olunur ve kendisi bol ve bereketli rızk sahibi ve uzun ömürlü olur. İbn-i Kesir'e göre: duası en kısa zamanda kabul olunmakla beraber, ferah, sevinç ve büyük fayda görür. Seyit Süleyman Hüsni'ye göre; güç olan işleri kolaylaşır, dünya ve âhirette mutlu olur, bol ve bereketli rızka kavuşur.


Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri