Ara

Rüyada Fırın Görmek

Rüyada Fırın Görmek Tabiri-Fırın yaptırmak veya fırın sahibi olmak, bekâr için evlenmeye, fakir için geçimini temin etmeye, orta halli için büyük bir iş tutmaya, zengin için ise işçiye ve yoksula karşı zalim olmaya yorulur.

Rüyada Fırın Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Rüyada fırın, ev sahibine veya ev sahibinin çoluk ve çocuğunun işlerini yürüten hizmetçisine yorumlanır.
Bazen fırın, evin malını ve sırrını muhafaza edene veya ambar, mahzen, kasa veya sandığına yorumlanır. Tandır ocağının yorumu da böyledir.
Rüyasında hamurunu fırına götürüp pişiren kimse, ihtiyaçlarını giderir ve hastalıklardan şifa bulur. Ekmeklerin pişmediğini görmek, büyük bir zarurete düşmeye veya bir felakete uğramaya yorulur.
Fırın yaptırmak veya fırın sahibi olmak, bekâr için evlenmeye, fakir için geçimini temin etmeye, orta halli için büyük bir iş tutmaya, zengin için ise işçiye ve yoksula karşı zalim olmaya yorulur.
Rüyada tandır ya da fırın kızdırdığını gören, malında ticaret, nefsinde menfaate kavuşur. Kış günü tandırın yanında olduğunu ve ondan ısındığını görmek, elbise ve rahata, mevsimsiz meyve alıp yemeğe yorumlanır. Yaz gününde bu rüyayı görmek, sıcaklıktan hastalığa ve kan dolaşımındaki basıncın yükselmesine, üzüntü ve kedere girmeye yorumlanır.
Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri