Ara

Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada Güvercin Görmek,Rüyada Güvercin Almak,Rüyada Güvercin Satmak, Rüyada Beyaz Güvercin Görmek,Bir güvercinin kanadını yolduğunu veya kestiğini görmek, eşinin evden ayrılmasına engel olduğuna delâlet eder.

Rüyada Güvercin Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada kendisine bir güvercin verildiğini görmek, uzak bir yerden fayda ve iyilik görmeye işarettir. Güvercine silah atan, bir kadına iftira eder.
Güvercin eti yiyenin eline mal geçer. Kendisine bir güvercinin uçarak geldiğini görene, uzak yerden hayırlı bir haber gelir.
Başına ve omzuna güvercin konan büyük bir sevinç tadar. www.sendeyim.com/ruya-tabirleri
Bir güvercin tutan bekar ise evlenir, evli ise kızı doğar. Güvercin rüyası her halde hayırlıdır.
Rüyada güvercini öldürmek, kaçırmak, birine vermek, satmak, koymak fenadır. www.sendeyim.com
Birçok güvercinleri olduğunu gören, bir topluma baş olur. Evinden bir güvercin uçup gittiğini görmek, karısından veya kocasından ayrılacağına delâlet eder. Evinin saçağına, bahçedeki ağaca, pencere önüne bir güvercinin konduğunu görmek, uzaktan bir misafirinin geleceğine delildir. Birçok güvercinin evine gelip gittiklerini görenin çocukları, itibarı ve misafirleri çok olur. Güvercinlerle oynadığını gören batıl ile uğraşır. Rüyasında güvercin avlamak için yere darı serptiğini gören, halkı isyana sevk eder. Bir güvercinin kanadını yolduğunu veya kestiğini görmek, eşinin evden ayrılmasına engel olduğuna delâlet eder.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri