Ara

Rüyada İğne Görmek

Rüyada İğne Görmek Tabiri-Eline bir iğne aldığını gören kimsenin işleri düzelir, toparlanır. iğne üzerinde iplik varsa yahut iğne ile dikiş dikiyorsa rüyayı görenin hali iyi olur, dağınık ve düzensiz işleri toplanır.

Rüyada İğne Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları Facebook Paylaş

İğne görmek, bekar için evlenmeye, fakir için halinin iyiye dönmesine yorumlanır.
Eline bir iğne aldığını gören kimsenin işleri düzelir, toparlanır. iğne üzerinde iplik varsa yahut iğne ile dikiş dikiyorsa rüyayı görenin hali iyi olur, dağınık ve düzensiz işleri toplanır.
Dikiş diktiği iğnesinin kırıldığını veya yarıldığını, elinden alındığını görse halinin kötü olacağına ve işlerinin düzensiz gideceğine ve bozulacağına alamettir.
Eğer iğnesinin zayi olduğunu yahut çalındığını görse o kimsenin işlerinin bozulmaya yaklaştığına, fakat tam bozulmadan kurtaracağına işarettir. İğne, iplik geçirmek cihetiyle kadınla da yorumlanmıştır.
Çuvaldız rüyası iğne gibidir. Elinde çuvaldız olduğunu görenin hanımı hamile ise bir kız çocuğu olur, eğer hanımı hamile değilse yolculuğa çıkar.
İğne rüyada, kendisi ile iyi geçinilen erkek ve kadına yorumlanır.
İğneyi yediğini gören, kendisine zarar gelecek birisine sırrını söyler. Birisine iğne battığını gören, o kimseyi ayıplar ve kendisi de başkaları tarafından ayıplanma ile karşı karşıya kalır.
İğnelerden iplikli olanı sahibinin dağınık işlerinin toplanmaya yaklaştığına işarettir. Bunun miktarı ise, iğne ile diktiği şeylerin miktarı nispetinde olur. Az olup da kendisiyle iş görülen ve dikiş yapılan iğne, çok olup da kendileriyle az iş yapılan iğnelerden hayırlıdır ve bu rüya dağınık işlerinin süratli olarak düzenlenme zamanının gelişini gösterir.
Eğer bir kimse rüyada insanların elbiselerini diktiğini görse, insanlara nasihat eder ve onların arasını düzeltmeye çalışır.
Kendi elbisesini diktiğini gören kimse, fakir ise zengin olur, dağınık ve perişan işleri yoluna girer. Hali bozuk ise düzelir.
Eğer iğne ile yırtık, eski ve sökük elbiseyi sağlam ve kuvvetli bir şekilde diktiğini görse, o kimse gıybet ve kötülüklerden teybe eder, ya da günahlarından istiğfar eder. Fakat dikişlerini kuvvetli dikmemişse rüya sahibi batıl ve asılsız özürde bulunur ve mazlum ile helalleşmeksizin ona ettiği zulümden teybe eder.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri