Rüyada İnsan Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları Facebook Paylaş

Rüyada İnsan Görmek

Rüyada İnsan Görmek Tabiri-rüyada tanımadığı ve kimseye de benzetemediği bir insanı görmek,iki veya üç kişi görmek,Tanıdığı birisini görmek,rüyada gördüğü kişiden gömlek veya ip aldığını görmek,tanıdığı bir insanın rüyada yüksek rütbe sahibi olduğunu veya
Tweet Paylaş Plus Pinterest

Rüyada İnsan Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Bir kimse rüyada tanımadığı ve kimseye de benzetemediği bir insanı görse, o adam rüyayı görenin nefsidir. Allah O’na göstermiştir. Eğer rüyayı gören, o kimseye hayır işlemişse kendi fiilidir. Bazen bu rüya, rüyayı görenin rızkı ve ecelinin son haddinde olduğunu gösterir.
Eğer iki kişi görse, korkusu varsa korkudan emin olur. Eğer üç kişi görse bu rüya sahibinin haram şeyleri (günahları) işlemekten kendisini muhafaza etmesine yorumlanır.
Tanıdığı birisini görse, o adamdan veya ona benzer birisinden bir şey alır, kendisinin o adamdan sevdiği bir şeyi aldığını görse, ondan ümit ettiği bir şeyi alır.
Gördüğü adam makam sahibi birisi ise ve ondan da yeni bir gömlek aldığını görse, makam sahibinin yerine tayin edilir. Eğer o kimseden ip aldığını görse rüya sahibi ondan ümidini keser ve aralarında düşmanlık meydana gelir.
Bir kimse tanıdığı bir insanın rüyada yüksek rütbe sahibi olduğunu veya bulunduğu rütbeden düştüğünü yahut da o kimseye bir afet ve belanın geldiğini görse, gördüğü gibi o adama hayır yada kötülüğün geleceğine alamettir.


Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

Yeni Yıl Mesajları
En Güzel Yeni Yıl Mesajları