Rüyada Kar Görmek, Rüyada Kar Yağması Görmek

Rüyada Kar Görmek

Rüyada Kar Görmek,Rüyada Kar Görmek Rüya Yorumu,Rüyada Kar Yağması Görmek,Rüyada Mevsimsiz görülen kar,Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Kar Yemek,
Tweet Paylaş Plus Pinterest

Rüyada Kar Görmek 


Rüyada kar görmek, rızklara, menfaatli şeylere ve hastalıklardan iyileşmeye yorumlanır. Bazen kar ile ateşi bir yerde görmek, ülfet ve muhabbet anlamına gelir. Zira ateş karı eritmemiş ve kar da ateşi söndürmemiştir.
Karın mevsiminde görülmesi, üzüntü ve kederin gitmesine, düşmanını kahredip ona galip gelmeye işarettir. Karın mevsim- siz görülmesi, soğuk algınlığı ve hastalıklara, bazen da yolculuğun ertelenmesine, yolcu ve kiracıların kazanç ve menfaatlerinin mümkün olmamasına yorumlanır.
Kar az olup yağdığı yerin halkına menfaat getirirse, ucuzluk ve bolluğa yorulur.
Üzerine kar yağdığını gören uzak yere yolculuk yapar. Bazen de bu rüyadan zarar meydana gelir.
Karın üzerinde uyuduğunu gören hapsedilir. www.sendeyim.com
Bir yere mevsiminde az yağan kar, o yer halkı için rızkın genişliğine, ucuzluk ve bolluğa yorumlanır. Bir kimseye kış veya yaz gününde kar soğuğunun isabet etmesi fakirliktir.
Yağan karın halka zarar vermemesi ve çabuk erimesi, geçecek sıkıntı, üzüntü ve kaygılı olarak yorumlanır.
Ekilmiş ve kuru bir yer üzerine yağan kar, yağmur hükmündedir ve o yer halkına gelecek, rahmet, bereket, ucuzluk ve bolluğa işarettir.
Kar yağdığını fakat kendisini şemsiye v.s, gibi şeylerle koruyup kardan etkilenmediğini gören kimse, işlerinde temkinli olur ve kendisini koruması ile korkusuz olarak yaşamasına yorumlanır.
Ekin ekilip ziraat yapılan ve yağması faydalı bir zamanda karın yağıp o araziyi kapladığını görmek, arazinin karla kaplandığı gibi, nebatat, hububat ile de kaplanmasına, çok ucuzluk ve bolluğun olmasına işarettir.

Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

Yeni Yıl Mesajları
En Güzel Yeni Yıl Mesajları