Ara

Rüyada Kayık Görmek

Rüyada Kayık Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları yelkenli kayıki, sevgilisiyle kayıkta gezmek kayıkla tura çıkmak dolaşmak kayığa binmek Rüyada garip bir şeye bindiğini veya sahip olduğunu ya da ona galip geldiğini gören kimse, bindiği şeye nispet

Rüyada Kayık Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Bununla ilgili bazı yorumlar «Gemi» maddesinde geçti. Rüyada balıkçı kayığını görmek, rızk ve faydadır.
Rüyada garip bir şeye bindiğini veya sahip olduğunu ya da ona galip geldiğini gören kimse, bindiği şeye nispet edilen yerden bir kadınla evlenir. Yahut düşmanına galip gelir ya da ondan mal kazanır.
Rüyada görülen yelkenli kayık üzüntü, keder ve sıkıntıları gidermeye ve gönlün açılmasına işarettir.
Rüyada kayık görmek rüya sahibinin rızkı, geçimi, işi ve evi ile yorumlanır. Rüyada bir sandal yaptığını gören, bir ev yapar. Veya bir işe başlayarak, rızkını ve geçimini sağlar. Kayık sattığını gören, evini veya geçimini temin eden tezgâhını elinden çıkarır. Yeni ve büyük kayık karlı bir işe, kullanışlı rahat bir eve; dar kayık, bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Kayığın kırılıp tahtalarının dağıldığını görmek, işlerinin bozulmasına yahut geçiminin daralmasına işarettir. Kayığın denizde veya herhangi bir su üzerinde kolayca yüzdüğünü gören, geçiminde kolaylık görür, rüya sahibi tüccar ise, alış verişinde kolayca kazanır. Mülk sahibi ise, gelirini toplar; fakir ise eline rızk geçer ve sıkıntıdan kurtulur. Kayığın güçlükle yüzdüğünü görmek de bunun aksiyle tabir olunur. Bindiği kayığın dalgalara tutulduğunu gören, rızk ve geçim için zorlanır. Çektiği küreğe rağmen kayığın yerinden kımıldamadığını gören, kendi çalışmasına ve dışardan yapılan yardıma rağmen, malını kurtaramadığını ve geçiminde çok zorlandığını görerek büyük bir sıkıntıya düşer.
Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri