Ara

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek,Rüyada Kedi Görmek Nedir,Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Kedi Yavrusu Görmek, Rüyada Kedinin Saldırması nedir,Rüyada Kedi Yavrusu

Rüyada Kedi Görmek 

Rüyada görülen kedi hizmetçidir. Bazı yorumcular, kedi, rüya sahibinin ev halkından olan bir hırsızdır, dediler.
Kedi bir şahsın etrafında dolaşıp onu korumaya çalıştığı halde, o şahsa hem zararı hem de faydası dokunan bir adama yorulur.
Bir kimseyi rüyada erkek bir kedi ısırsa veya tırmalasa o kimse hasta olur. Eğer erkek olan o kedi vahşi ve yabani ise, hastalık daha şiddetlidir.
Isıran kedinin dişi ve ev kedisi olması rüya sahibinin rahat edeceği bir seneye işarettir.
Rüyada bir kedi sattığını gören kimse, malını harcar. Kedi eti yediğini gören kimse, sihirbazlık öğrenir.
Kedi olduğunu gören kimse, hırsızlık ve kendisinde hayır olmayan şeylerle geçinir.
Bir kedi ile mücadele ettiğini ve hatta kendisini tırmaladığını veya ısırdığını göre kimse, uzun bir hastalığa yakalanır. Sonra Cenab-ı Hak (C.C.) onu kederden kurtararak, ona ferahlık ve sevinç ihsan eder.
Kedi ile yaptığı mücadele ve münakaşada yenilen kimse yakalandığı hastalık, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur. Eğer kedi kaybolursa, hastalık veya üzüntü ve kederi artar.
Bazen kedi, zevce için cefaya, evlada, düşmanlığa, hırsızlığa, vefasızlığa, koğuculuk yapmaya, göz ve kaşla işaret ederek ayıplamaya, feryat ve figan etmeye işarettir.
Bazen de kedi, söz ve şaka yapan, manasız ve akıl dışı söz söyleyerek köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevdirmeye çalışan bununla beraber bazı durumları dikkatten kaçırmayan ve fırsat buldukça fesat çıkarmaya çalışan bir adamdır. Kedinin fare ile veya kurdun koyunla ittifak halinde görülmeleri nifak ve riyaya yorumlanır. Eğer halk korku içinde iseler düşmanlarından emin olurlar. Bu rüya bazen de düşmanları def etmeye yorumlanır. Bazen de kedi, evladın terbiyesi hususunda çok hırslı olan kadına yorumlanır.
Rüyada kedinin bir insanı tırmalaması veya kanını akılması yahut gözünü çıkarması, düşmanlığı açık olan bir düşmandır.
Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri