Ara

Rüyada Köprü Görmek

Rüyada Köprü Görmek Köprüden Geçmek Yürümek Görmek Köprüde Olmak Köprüde oturmak dolaşmak Köprüden arabayla geçmek Rüyada köprü görmek, şüpheye:" Dünya bir köprüdür. Oradan geçiniz fakat orayı tamir etmeyiniz" hadis-i şerifine binaen, dünyaya işarettir.

Rüyada Köprü Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada köprü görmek, şüpheye:" Dünya bir köprüdür. Oradan geçiniz fakat orayı tamir etmeyiniz" hadis-i şerifine binaen, dünyaya işarettir.
Bazen köprü cinsi münasebete, rahatlık ve yakın mesafeden dolayı zevceye, bazan da üzüntü ve keder ve sıkıntıları gidermeye yorumlanır.
Köprü, zenginliğe, uzun ömre yahut hastalığa ya da andını yerine getirmeye yorumlanır.
Köprü, insanların kendisiyle iş ve ihtiyaçlarına eriştikleri lüzumlu bir zattır. Ancak köprüyü geçtikten sonra karşı tarafta varılacak yer, hoşlanılmayacak bir yerse, bu halde rüyada hayır yoktur.
Eğer rüyayı gören yolcu ise, o kimsenin yolculuğunun sona ermesine işarettir. Köprüyü geçtiğinde bolluk, otluk ve sulak bir yere giriyorsa, o kimse fayda, menfaat ve mala erişir.
Köprüyü geçtikten sonra mescit bulunan bir yere geçerse, o kimse yolculuğunda muradına erişmeye, hacca gitmeye, han ve dergah gibi hayırlı yerleri ihya etmeye muvaffak olur.
Rüyada kendisinin köprü olduğunu gören kimse, saltanata ve kuvvete erişir. Halk da o kimseye, onun şöhretine ve onun yanında bulunan şeye muhtaç olur.
Rüyada köprü, doğru yoldur. Bazen köprü, ilim, hidayet, namaz, oruç ve dünyanın sıkıntı ve meşakkati ve ahiretin korku ve azabından kendini kurtaracak her şeyine yorumlanır.
Bazen de köprü, mal, zevce, ana ve babaya yorumlanır.


Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri