Ara

Rüyada Küpe Görmek

Rüyada Küpe Görmek Rüyada Kulağında Küpe Görmek, Kulaklarında halka olduğunu gören,Rüyasında kulağı küpeli bir kadınla konuştuğunu gören,Rüyada Altın Küpe Görmek,Gümüş Küpe Görmek, Kulağında küpe olduğunu gören, güzel ses ve müzik aleti dinlemeyi sever.

Rüyada Küpe Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada küpe görmenin çeşitli yorumları vardır. Kulağında küpe olduğunu gören, güzel ses ve müzik aleti dinlemeyi sever. Kulağındaki küpelerin mücevher ile süslü olduğunu ve her birinde birer inci veya inciler bulunduğunu gören, Kur’ân-ı Kerim’i ezberler veya bir hayır işler, ama tamamlayamaz. Kulaklarında halka olduğunu gören, halk arasında sevilen ve sayılan bir kişi olur. Küpesinde kıymetli bir inci olduğunu gören, Kur’ân veya dini bilgi tahsil eder. Eğer halkadaki inci düşerse, Kur’ânı ve her şeyi unutur. Karısının kulaklarında altından veya gümüştün yapılmış bir çift halka veya bir altın ötekisi gümüş iki halka gören karısını boşar.
Rüyada küpe görmek, erkek ve kadın için aynı şekilde yorumlanır. Altın küpe, şarkıcılıkla tabir olunur. Kulaklarında gümüş küpeler gören, bütün Kurrâniı ezberler. Kulağında gümüş küpeler gören kadın hamile ise erkek çocuk doğurur. Rüyasında kulağı küpeli bir kadınla konuştuğunu gören, büyük bir şehirde ticaret yaparak para kazanır.
 Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri