Ara

Rüyada Kurban Görmek

Rüyada Kurban Görmek, Deve Koç İnek Koyun Sığır Kurban Ermek, Kurban Adağını yerine getirmek, Kurban, bütün keder ve gamlardan kurtarmaya, sevinmeye ve bereket olmasına müjdedir. üyada kurban görmek, zevceye veya kendisiyle iftihar edilen çocuğa ya

Rüyada Kurban Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada kurban, adağını yerine getirmeye, şiddetten kurtulmaya ve hastanın iyileşmesine yorumlanır.
Kurban, bütün keder ve gamlardan kurtarmaya, sevinmeye ve bereket olmasına müjdedir. Rüyayı gören, hamile kadın ise hayırlı bir erkek çocuk dünyaya getirir.
Bir kimse kendisinin bir deve veya sığır ya da koç kurban ettiğini görse, borçlu ise borcundan kurtulur. Fakir ise zengin olur ve kolaylığa kavuşur. Herhangi bir şeyden korkan kimse kurban kestiğini görse, korktuğundan emin olur. Haccetmemiş kimse görse, hacca gider. Gam ve kederli birisi ise gam ve kederinden kurtularak sevince kavuşur.
İnsanlara kurban eti dağıttığını gören kimse, üzüntü ve kederinden kurtulur, İzzet ve şerefe kavuşur.
Rüyada kurban görmek, zevceye veya kendisiyle iftihar edilen çocuğa ya da kendisiyle Allah (C.C.)’a yaklaşılan iyi amele yorumlanır.
Kurban elinin halka bölünüp verildiğini görmek, zengin bir adamın vefat ederek malının akrabalarına taksim olunacağına işarettir.
Bazılarına göre; kurban görmek iki şekilde yorumlanır: Biri müjde, diğeri berekettir. Eğer rüyayı gören kadın ise ve hamile ise bir hayırlı çocuk doğurur. Bir koç kurban ettiğini görmek fidyedir. Bunun bereketi ile belalardan kurtulur. Azasından birinin noksan olduğu görülen bir hayvanı kurban etmek dininde noksan olacağına işarettir.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri