Ara

Rüyada Kürk Görmek

Rüyada Kürk Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri,Aslan, kaplan, kurt, samur, tilki gibi hayvanların kürklerini görmek,Tilki derisinden kürk,Sincap kürk,Rüyada samur kürk görmek

Rüyada Kürk Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada kış gününde kürk giymek, giyen kimseye hayır isabet edeceğine, fakirlik ve ihtiyacını onunla gidereceğine yorumlanır. Çünkü soğuk fakirliğe yorulur. Eğer yaz günlerinde ise, üzüntü ve keder içerisinde ona isabet edecek hayra yorumlanır. Samur kürk, zalim bir kimsedir.
Tilki derisinden kürk, hilekar ve numaracı kimsedir. Kaplan derisinden kürk, zalim bir kimsedir.
Koyun derisi, şerefli ve itimat edilecek bir kimsedir. Sincap kürk, izzet, böbürlenmek ve dinsizlikle beraber rütbedir. Rüyada samur kürk görmek, büyük ve saygın kimseler tarafından kendisine verilecek mal ve paraya; vaşak kürk görmek, bir zalim kimse tarafından verilecek mala delâlet eder. Bir rivayete göre bu rüya iyi değildir. Kürk görmek ve giymek zengin bir kadın tarafından menfaate; keçi derisinden kürk görmek ve giymek, fakir bir kadın tarafından menfaate, bir rivayete göre de, helal mala işarettir.
Tiftik keçisi derisinden kürk görmek ve giymek, görkemli bir kadın tarafından mal edineceğine; bekar birinin bu kürkü giydiğini görmesi bu şekildeki bir kadınla evleneceğine; kurt derisinden bir kürk giyindiğini görmek, asil bir toplum tarafından verilecek mala; kuş derisinden kürk giyinmek, asil bir kadından menfaat ve hayır geleceğine delâlet eder.
Rüyada kürk görmek, kuvvettir. Aslan, kaplan, kurt, samur, tilki gibi hayvanların kürklerini görmek, bunlar vahşi hayvanlar olduğu için, iyi değildir. Bir rivayete göre, ticaret yapmaya delâlet eder. Her durumda gerek iyi, gerek kötü kazanca işarettir.
 Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri