Ara

Rüyada Meyve Görmek

Rüyada Meyve Görmek,Rüyada Meyve Yemek,Rüyada Meyve Yediğini Görmek, Meyve Topladığını Görmek, Meyveler, mal ve şereftir. Bir kimse yetişebildiği bir ağaçtan meyvesinden başka bir meyve topladığını görse,

Rüyada Meyve Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada meyvenin tatlısı, rızk, menfaat ve faydalı ilme yorumlanır. Rüyada ekşi meyve yemek, yine rızk ve ilimdir. Sevmeyen bir kimsenin rüyada ekşi meyveyi yemesi, haram mala ve hastalığının artmasına yorumlanır.
Olgunlaşmamış meyveyi yemek veya ona malik olmak, borca, yabancı erkek ve kadınlara yahut onlardan dilsiz ve sağır olanlarına yorumlanır.
Örtülü ve kapaklı bir şey içerisinde bulunan meyve güçlükle elde edilen rızka yorumlanır.
Mevsimsiz meyve rızktır. Mevsimsiz meyve yediğini görmek, kaçırdığı güzel bir şeye erişmeye, güç şeylerin kolaylaşmasına ve zamanının geçmesinden korktuğu bir şeyin hükmünü talep etmesine yorumlanır.
Meyve, sahibi için, hanımlara, evlada, paraya, mala, ticarete, yahut ilme, emlake, salih amele veya aile ve akrabaya, yahut sevince ve hastalıklardan şifaya yorumlanır.
Bazen meyveler, onlardan yapılan şaraba yorumlanır. Meyveleri oturduğu yerde toplayan kimsenin eline zahmetsiz rızk geçer.
Meyveler, mal ve şereftir. Bir kimse yetişebildiği bir ağaçtan meyvesinden başka bir meyve topladığını görse, bir dostuna damat olmaya veya kendisinden çok hayır ve sevinç göreceği bir ortağına yorumlanır.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri