Ara

Rüyada Omuz Görmek

Rüyada Omuz Görmek Tabiri-Omuz, günah ve çocuk gibi insanın üzerine yüklenen şeylere de yorumlanır. Omzunda ağır bir yük olduğunu görmek, o kimsenin suçları üzerine almasına yorumlanır.

Rüyada Omuz Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Rüyada görülen omuz, kişinin dostu ve ortağı yahut hizmetçisi ya da onun yerine geçen bir kimsesi veyahut da onun vakarlı, temkinli oluşu ve güzelliğidir.
Omuz, günah ve çocuk gibi insanın üzerine yüklenen şeylere de yorumlanır. Omzunda ağır bir yük olduğunu görmek, o kimsenin suçları üzerine almasına yorumlanır.
Bazılarına göre; rüyada omuz görmek ana babaya, kardeşe, iki ortağa delâlet ettiği gibi, rütbe ve güzelliğe ve ibadete de yorumlanır. Bazen rüyada omuzlar kuvvet ve kudret, dayanıklılık ve sabır ile tabir edilir. Omuz görülen rüyalar da bunlara göre ve rüyanın görüş şekline göre değişir. Rüyasında omzunda yükseklik ve kambur görmek, ana babası, kardeşleri veya ortakları tarafından kendisine zahmet verecek bir yük yükleneceğine.  Omuzlarını sivri görmek, yine onların yardımına muhtaç olmamaya; omzuna bir erkek çocuk aldığını görmek, halk arasında şöhret sahibi olmaya; bir kız çocuğu almış olduğunu görmek, işinde bir derece yükseleceğine ve hayra işarettir.
Omuzları üzerinde ağır bir yük bulunduğunu görmek dünyanın nimet ve devletini veya zahmet ve zorluğunu yüklenmekle tabir edilir. Omuzlarında kıllar olduğunu gören dininde ve dünya işlerinde kuvvetli olur. Bir omzunun ötekisinden büyük ve yüksek birbirinden farklı olduğunu görmek, anne ve babası, kardeşleri veya ortaklarının sevilip saygı gördüklerine delâlet eder. Omzunda deve, sığın, koyun gibi eti yenen bir hayvan görmek helal mala; eti yenmez bir hayvan görmek de haram mala işarettir. Omuzlarının geniş olduğunu görmek kudret ve güzelliğine delâlet eder.
Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri