Ara

Rüyada Solucan Görmek

Rüyada Solucan Görmek,Solucan öldürmek veya ölmüş görmek,Ağzından veya vücudundan solucan çıktığını görmek,Yeri kazıp solucan çıkardığını görmek, Elbisesi üzerinde solucan görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Solucan Görmek,Rüya Tabirleri,Rüya Tabiri ve Yorumları

Rüyada görülen solucan, kıskanç düşmanlardır. Solucan öldürmek veya ölmüş görmek, rakipleri yenmeye ve rahata erişmeye işarettir.
Yeri kazıp solucan çıkardığını görmek, topraktan elde edilecek kazançtır.
Toprak solucanlarını küme halinde görmek, rakiplerin işbirliği içinde olduğunu ifade eder.
Ağzından veya vücudundan solucan çıktığını görmek, kötü bir iş yaparak, zarar görmeye işarettir. İlaç alarak solucan düşürmek, haset yüzünden birtakım insanlarla veya aileden bazı kimselerle bozuşmaya yorumlanır.
Solucan görmek, mal ve menfaat veya tiksinilen bir hal ile yorumlanır. Elbisesi üzerinde solucan görenin eline bir mal geçer. Bir yerde irice bir solucan görmek, büyük bir itibar ve şeref göreceğine delâlet eder. Yeşil bir solucan gören iyi ve dürüst bir kadınla evlenir. Ebu Sait El- Vâiz’e göre; solucan görmek aileye sorun çıkaran akrabaya delâlet eder.
Topraktan solucan çıktığını gören, toprak yüzünden kazanır. Toprakta solucanların küme halinde olduklarını görmek, berekettir. Rüya sahibinin eline bu yüzden çok para geçer. Rüyasında ağzından veya gerisinden solucan çıktığını gören, yaptığı fena bir işten dolayı zarara uğrar, ilaç içerek solucan düşürdüğünü gören, ev halkından bir kaçını kaybeder.
 

Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri