Ara

Rüyada Yüksek Yer Görmek

Rüyada Yüksek Yer Görmek,Rüyada Yüksek Yer Görmek Ne Demektir,Rüyada yüksek yerler görmek,Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dağın zirvesinde bulunduğunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacağına, memur veya işçi iseniz

Rüyada Yüksek Yer Görmek

1. Yorum


Rüya
da çok yüksek bir yerde mesela bir dağın zirvesinde bulunduğunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacağına, memur veya işçi iseniz ücretinizin fazlalaşacağına, tüccar iseniz kazancınızın artması ile refah seviyenizin yükseleceğine işaret eder. www.sendeyim.com


2. Yorum

Rüyada yüksek yerler görmek, gü­zel binek ve meskenlere, yüksek ma­kamlara işarettir.
Rüyada yüksek bir yerde olduğu­nu görmek, önemli başarılara, rütbe ve şerefe, başkanlığa, mal ve dünya­lığın artmasına işarettir.
Bir kimse rüyada yüksek bir yerde bir şey üzerinde olduğunu görse,üzerinde olduğu şey o kimsenin ta­butu ve içine gireceği kabridir.
Çıkılan yüksek yer yeşillik ve ba­yındır bir yerse, buraya çıktığını gören kimse başardıkları ve elde et­tikleriyle mutlu olur.
Rüyada yüksek bir yerden indiğini görmek, sıkıntıya düşmeye, kaygı ve üzüntüye işarettir.
Çoktan yüksek yer kötü bir yerse, bir teşebbüsten beklediği sonucu ala­mamaya veya itibarlı birinden bekle­diği yardım ve desteği görememeye işarettir

3. Yorum


Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dağın zirvesinde bulunduğunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacağına. memur veya isçi iseniz ücretinizin fazlalaşacağına, tüccar iseniz kazancınızın artacağına, ev kadını iseniz eşinizin kazancının artması ile refah seviyenizin yükseleceğine delalet eder.
Rüyada kendini çok yüksek bir yerde görmek makam ve mevkinin artmasına, kazancın çoğalmasına, feraha ve rahata ermeye, maddi bakımdan rahatlamaya işaret eder.
Rüyada yüksek yerden aşağıya atlamak, iyi halden kötü hale meyletmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak da, insanın çabucak yüksek dereceye çıkmasına, yukarıdan aşağıya atlamak da, kıymetinin çabucak düşmesine işaret eder.
Rüyada bir yerden başka bir yere atlamak, sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır.
Rüyada aşağı atlamak, para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.
Rüyada hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya atlamak değer yitirmeye, iyi halden sevimsiz duruma gelmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak hızla gelecek derecelere işarettir.
Rüyada yüksek bir yerden bir yere atlamak can sıkıcı söze, bir engeli aşmak amacıyla atlamak bir zorluğun üstesinden gelmeye işarettir.
Rüyada bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder.
Rüyada bir yerden, bir tepeden, bir hendekten atlamak, hayatta geçirilecek yaşama zorluklarına işarettir.
Rüyada bir çukuru atlayarak geçtiğini görmek, büyük bir kazadan kıl payı kurtulacağınıza delalet eder. Bir dağdan aşağıya atlayarak indiğini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur.
Rüyada bir dereden atlayarak karşı sahile geçtiğini görmek, kendisi hakkında yapılan haksız iftiralardan arkadaşlarının kendisinin haberi olmadan yaptıkları lehindeki saadetlerle temize çıktığına işarettir.
Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayı bir yere atlamak, kişinin canını sıkacak müşkül bir söze işaret eder.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri