Ara

Rüyada Yüksek Yer Görmek

Çıkılan yüksek yer yeşillik ve bayır bir yerse, buraya çıktığını gören kimse başardıkları ve elde ettikleriyle mutlu olur.

Rüyada Yüksek Yer Görmek

1. Yorum


Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dağın zirvesinde bulunduğunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacağına, memur veya işçi iseniz ücretinizin fazlalaşacağına, tüccar iseniz kazancınızın artması ile refah seviyenizin yükseleceğine işaret eder. www.sendeyim.com


2. Yorum

Rüyada yüksek yerler görmek, gü­zel binek ve meskenlere, yüksek ma­kamlara işarettir.
Rüyada yüksek bir yerde olduğu­nu görmek, önemli başarılara, rütbe ve şerefe, başkanlığa, mal ve dünya­lığın artmasına işarettir.
Bir kimse rüyada yüksek bir yerde bir şey üzerinde olduğunu görse,üzerinde olduğu şey o kimsenin ta­butu ve içine gireceği kabridir.

Çıkılan yüksek yer yeşillik ve ba­yır bir yerse, buraya çıktığını gören kimse başardıkları ve elde et­tikleriyle mutlu olur.
Rüyada yüksek bir yerden indiğini görmek, sıkıntıya düşmeye, kaygı ve üzüntüye işarettir.
Çoktan yüksek yer kötü bir yerse, bir teşebbüsten beklediği sonucu ala­mamaya veya itibarlı birinden bekle­diği yardım ve desteği görememeye işarettir

3. Yorum


Rüyada çok yüksek bir yerde mesela bir dağın zirvesinde bulunduğunuzu görmek, mevki ve rütbenizin artacağına. memur veya isçi iseniz ücretinizin fazlalaşacağına, tüccar iseniz kazancınızın artacağına, ev kadını iseniz eşinizin kazancının artması ile refah seviyenizin yükseleceğine delalet eder.
Rüyada kendini çok yüksek bir yerde görmek makam ve mevkinin artmasına, kazancın çoğalmasına, feraha ve rahata ermeye, maddi bakımdan rahatlamaya işaret eder.

Rüyada yüksek yerden aşağıya atlamak, iyi halden kötü hale meyletmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak da, insanın çabucak yüksek dereceye çıkmasına, yukarıdan aşağıya atlamak da, kıymetinin çabucak düşmesine işaret eder.
Rüyada bir yerden başka bir yere atlamak, sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır.

Rüyada aşağı atlamak, para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.
Rüyada hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya atlamak değer yitirmeye, iyi halden sevimsiz duruma gelmeye, aşağıdan yukarıya sıçramak hızla gelecek derecelere işarettir.

Rüyada yüksek bir yerden bir yere atlamak can sıkıcı söze, bir engeli aşmak amacıyla atlamak bir zorluğun üstesinden gelmeye işarettir.
Rüyada bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder.
Rüyada bir yerden, bir tepeden, bir hendekten atlamak, hayatta geçirilecek yaşama zorluklarına işarettir.

Rüyada bir çukuru atlayarak geçtiğini görmek, büyük bir kazadan kıl payı kurtulacağınıza delalet eder. Bir dağdan aşağıya atlayarak indiğini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur.

Rüyada bir dereden atlayarak karşı sahile geçtiğini görmek, kendisi hakkında yapılan haksız iftiralardan arkadaşlarının kendisinin haberi olmadan yaptıkları lehindeki saadetlerle temize çıktığına işarettir.
Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayı bir yere atlamak, kişinin canını sıkacak müşkül bir söze işaret eder.

Rüya Tabirleri

Yeni Popüler
 • Rüyada Şiddet Görmek

  Rüyada Şiddet Görmek Kişinin rüyada kendisine şiddet ve darlık isabet ettiğini görmesi, fakirliğe alâmettir. Bazı kere de şiddet ve varlık, rüya sahibinin hastalanmasına, düşmanlık ve fitneye delâlet

 • Rüyada Şişman Görmek

  Rüyada Şişman Görmek Rüyada şişman olduğunu görmek zengin olmaya, izzet ve şerefe, din ve dünya kuvvetine, şişman birini görmek, bu nitelikte birine delalet eder.Rüyada şişman birini görmek,

 • Rüyada Yavru Kedi Görmek

  Rüyada Yavru Kedi Görmek Rüyada yavru kedi görmek, sevdiğiniz kişiler olduğunu ancak sizin o sevdiğiniz kişileri ihmal ettiğinizi, yeteri kadar arayıp sormadığınızı veya ilgilenmediğinizi ifade eder. Rüyada kedi

 • Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

  Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek Rüyada fotoğraf makinesiyle fotoğraf çekmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacağınız anlamına gelir. Rüyada Fotoğraf çekmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına

 • Rüyada Egzama Görmek

  Rüyada Egzama Görmek Rüyada egzama hastalığına yakalandığını görmek, şüpheli kazanca veya haram mala işarettir. Sağ elde görülen egzama rahatsızlığı, erkek kardeşten gelecek sıkıntıya; sol elde görülen egzama,