Rüyada Hazreti Ömer (R.A.) Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada Hazreti Ömer (R.A.) Görmek
Rüyada Hazreti Ömer (R.A.) Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Hz. rüyada gören kimsenin, ömrü uzun, işi makbul olur ve pervasızca hakkı söyler. Rüyada Hz. Ömer (R.A.)’le musafaha yaptığını görmek, dünyada genişliğe, takvaya, anlayışlı olmaya ve himayeye yorumlanır.
Hz. Ömer (R.A.)’ı dargın gören kimse, Allah (C.C.)’ın rızasını arar, iyilikle emir ve kötülükten kaçınır. Bir kimse Hz. Ömer (R.A.)’i kıtlık olan bir şehirde görse, oraya yağmur yağar ve orada bereket olur.
Rüyada Hz. Ömer (R.A.)’in kendisini kamçı ile dövdüğünü ve cezalandırmakla korkuttuğunu gören kimse, bulunduğu halden dönsün.www.sendeyim.com/ruya-tabirleri
Bir kimse rüyada Hz. Ömer (R.A)’i sevinçli görse, rüya sahibinin sünnete riayet ettiğine yorumlanır. Hz. Ömer (R.A.)’i silahlı olarak asker içerisinde bulunduğunu gören kimse, muttaki, halktan korkan ve emin bir kişi olur.
Rüyada Hz. Ömer (R.A.)’ı Resulullah ile beraber gören kimse, büyük bir hayra erişir. Bazen de Hz. Ömer (R.A.)’i görmek, düşmanlıktan sonra sulh yapmaya, nefretten sonra sevgiye, akrabalıktan dolayı nasibe, dünyaca kudretli ve kuvvetli olmakla beraber zühdü tercih etmeye yorumlanır.
 
Musafaha: Arapça, parmaklar bitişik, eller düz ve açık olarak iki kişinin tokalaşması demektir. Musafaha sünnettir. Bu, bir tür selamlaşmadır.

Kaynak :sendeyim.com/ruya-tabirleri/ruyada-hazreti-omer-ra-gormek
Tweet Paylaş Plus Pinterest

Metin Reklamları

Bayram Mesajları
Kurban Bayramı Mesajları 2014

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri