Ara

Rüyada İlaç İçmek Görmek

Rüyada İlaç İçmek Görmek Tabiri-Rüyasında bir hastalığından dolayı ilaç içtiğini ve bu ilacın da hastalığa uygun olduğunu görmek, dinin iyileşmesine, eğer dinsiz ise dünyasının iyileşmesine; halka ilaç yaptığını görmek, halka iyilik yapmaya delalet eder.

Rüyada İlaç İçmek Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Rüyasında bir hastalığından dolayı ilaç içtiğini ve bu ilacın da hastalığa uygun olduğunu görmek, dinin iyileşmesine, eğer dinsiz ise dünyasının iyileşmesine; halka ilaç yaptığını görmek, halka iyilik yapmaya delalet eder.
Rüyasında ilaç içtiğini gören hayır ve menfaate erişir. Bu ilaçtan dolayı kuvvetini azaltacak derecede fazla ishal olduğunu gören, zarar görür. İlaç içtiğini ve bunun etkisi ile aklını kaybettiğini gören keder ve gamdan kurtulur.
Rüyada içilen sarı şurup hastalığa, gerek sulu gerekse draje şeklinde olan bir ilaç hastalıktan şifaya delâlet eder. İlaç acı lezzeti fena olduğu için bundan tiksinmek ve tiksinerek içmek, çabuk geçecek bir hastalığa işarettir.
Rüyasında hasta olduğunu ve doktorun verdiği ilacı içtiğini görmek, ömrünün kısalığına; ilaç acı ise ölümünün yaklaştığına işarettir. içtiği ilaç sulu ise haram paraya, komprime halinde ise haram mala delâlet eder.
İlaç içtikten sonra hemen iyileşip sokağa çıktığını görmek bir iftiraya uğrayarak tutuklanacağına; sokakta tekrar hastalanıp yeniden eve gelip yatağına yattığını görmek, bütün sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.
Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri