Rüyada Kendini Çıplak Görmek, Rüyada Çıplaklık Görmek

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada Kendini Çıplak Görmek,Rüyada Kendini Çıplak,Rüyada Kendini Çıplak Görmek Ne demektir,Rüyada Kendini Çıplak olduğunu görmek,Rüyada soyunduğunu görmek,Rüyada kendinizi çıplak görmek rüyanızda çıplak görmek, eğer kendinizi çıplak gördüyseniz
Tweet Paylaş Plus Pinterest

Rüyada Kendini Çıplak Görmek

1. Yorum

Rüyada kendini çıplak görmek rüyanızda çıplak görmek, eğer kendinizi çıplak gördüyseniz üzüntü ve keder içinde olan kimsenin sevinç ve feraha erişmesine işarettir.
Bir yerde kendini çıplak görmek,rezil ve rüsva olmaya, çok ayıplanacak hallere düşmeye işarettir.
Rüyada genç olsun yaşlı olsun, her­hangi bir kadının kendisi çıplak görmesi, iyi değildir  www.sendeyim.com
Rüyasında çıplak vaziyette koştu­ğunu görmek, hak etmediği bir suçla itham edilmeye, eğer memursa göre­vinden alınmaya işarettir.
Rüyada çıplak olduğunu, fakat edep yerlerinin örtülü olduğunu görmek, zafere ulaşmaya, affa maz-har olmaya işarettir.
Rüyada görülen çıplaklık, iç yüzün selametine ve iyi haline işarettir.
Bazı kere de insana pişmanlık verecek şeye delâlet eder.....

2. Yorum
 
Rüyada vücudu çıplak  fakat avret yeri örtülü olduğunu görmek, af ve mağfirete mazhar olmaya, zafer bulmaya delâlet eder.
Cabirü’l-Mağribî demiştir ki: Çıplaklık hususan bütün avret yeri açık olursa mihnet ve rüsvalıktır.
Rüyada bir kadının avret yeri açık ve çıplak olduğunu görmesi, bütün insanlar içinde rüsvay ve rezil olmasına, mihnet ve kedere delâlet eder.
Rüyada bir mecliste çıplak olduğunu görmek, o kişi için rezil ve rüsvay olmaya alâmettir.
Hasta bir adamın, rüyada sarı renkli bir elbiseden soyunduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya delâlet eder.
Kırmızı ve siyah elbiseden soyunmak da böyle tâbir edilir.
Kederli ve üzüntülü bir adamın, rüyada çıplak görülmesi, artık üzüntüden halâs olacağına işarettir.
İbadet ve taat ehli olan kişilerin rüyada çıplak olarak görülmeleri, onların dindarlığına ve çok hayır yapmalarına alâmettir.
Bir kimsenin rüyada çıplak olduğunu, insanlardan da utandığını ve fakat kendisini örtecek bir şey aradığını ancak bulamadığını görmesi, zarar ve ziyana ve fakirliğe delâlet eder.
Rüyada halkın kendisinin avret yerine baktıklarını görmek, vali veya devlet memuru için vazifeden azledilmeye delâlet eder.
Ölmüş bir zatın rüyada çıplak ve avret mahalli örtülü olduğu halde görülmesi, o ölü zatın dünyadan sevapsız gittiğine fakat cennetin nimetleriyle nimetleneceğine delâlet eder.
Bir kadının rüyada siyah bir elbiseden soyunup çıplak kaldığını görmesi, karanlıktan sonra aydınlığa ve feraha kavuşmaya alâmettir.
Eğer rüyayı gören kadın siyah ise, karanlık gece ile, beyaz ise mehtaplı bir gece ile tâbir olunur.
Kirmanî demiştir ki: “Rüyada kendisini çıplak ve bir iş için soyunmuş görmek, eğer bu iş dine ait ise (gusl gibi) hayra ve ibadete vâsıl olmağa delâlet eder.” Rüyada bir mescidde soyunduğunu görmek, günahlardan soyunmaya ve tevbeye delâlet eder.  http://www.sendeyim.com/ruya-tabirleri
Yine bir kadının rüyada kendisini çıplak halde görmesi, iyiye alâmet değildir.
Eğer evli ise boşanır veya bir başka musibete duçar olur....

3. Yorum

Rüyasında anadan doğma soyunduğunu gören, cahil ve bilgisiz bir kişidir. Bütün hayati boyunca bilgiden ve ilimden yoksun kalır.
Eğer ahlakı bozuk bir kimse ise, halk tarafından kötü bir gözle görülür. Hiçbir zaman hiçbir isinde başarîli olamaz ve toplum içinde sönük bir şekilde yasar, bir gölge halinde kalır.
Rüyasında çıplak olup halktan utandığını ve onlara karsı örtünmek için bir şey istediğini gören halk arasında rezil olur ve sırrı anlaşılır.
Çıplak olduğu halde halktan utanmadığını ve onlardan örtünmek için bir şey istemediğini gören, hacca gider.
Vücudu çıplak, fakat cinsi organları örtülü olduğunu gören, affa uğrar ve üstünlük kazanır. Din bakımından buna layık değilse, bu rüya hakkında hayırlı değildir.
Cabir-ül Magribi’ye göre: anadan dogma çıplak olan kimse zahmet ve meşakkat çeker ve halk önünde rezil olur.
Bir kadının cinsi organı açık ve vücudunun çıplak olduğunu görmesi, halk arasında rezil olmasına, zahmete ve kedere delalet eder.
Eğer rüya sahibi tanınmiş bir kimse ise bu rüyanın kendisine zararı yoktur. Belki aksine kendisine çok hayırlı olacaktır. Bir yerde kendini çıplak görmek, rezil olmaktır.
Rüyasında arkasındaki elbiseyi çıkarıp çıplak kaldığını görene sevgi gösterisinde bulunan hilekâr bir düşman musallat olur.
Kirmani’ye göre: kendisini çıplak ve bir is için soyunmuş görmek, eğer bu is dine ait ise, mesela gusül gibi, hayra ve ibadete, eğer dünyaya ait ise, dünyadan menfaat görmeye, fakat ahirette fenaya delalet eder.
Çarsıda veya bir takim kimseler arasında çıplak olduğunu ve cinsi organlarının meydanda olduğu için halkın kendisine baktıklarını ve herkesten utandığını görmek, herkesten sakladığı ve öğrenilmesini istemediği bir ayıbının ortaya çıkacağına işarettir.  http://www.sendeyim.com/ruya-tabirleri
Bir mescitte soyunduğunu gören, günahlarından soyunur, bir rivayete göre de, ibadete ve dini vazifelerine gayret eder.
Çıplak olup cinsiyet organlarını ve vücudunun bazı kısımlarını kapatacak bir şeyi olduğunu gören malının büyük bir kısmini kaybeder. Ancak geçinebilecek kadarı ile yetinir.
Çırılçıplak olup üzerinde hiç bir şey olmadığını ve fakat kendisine bakmadıkları gibi, kendisi de cinsiyet organlarının açık bulunduğunu bilmediğini gören, eğer hasta ise iyileşir, kederli ise kurtulur, borçlu ise borcunu öder; zengin ise malını kaybeder veya evini satar veya esinden ayrılır. Bir rivayete göre bu rüya tövbeye ve dünyadan göçerek ahirete yönelmeye bazılarına göre ise, haram mal kazanarak başkalarının hakkındaki dedikodularına sebebiyet vereceğine delalet eder....Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

Yeni Yıl Mesajları
En Güzel Yeni Yıl Mesajları