Rüya Tabiri Ara

Fotoğraf Galerisi

Metin Reklamları

Bayram Mesajları
Bayram Mesajları 2014, Ramazan Bayramı

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Kandil Mesajları
Kadir Gecesi Mesajları 2014

Resimli Kadir Gecesi Mesajları
En Güzel Resimli Kadir Gecesi Mesajları
Alfabetik Rüya Tabirleri


0-9 A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z
Rüyada Kuş Görmek
Rüyada Kuş Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada görülen kuş, tanınmıyorsa, Azrail (A.S.)’a yorumlanır. Rüyada görülen ve tanınmayan kuş, bir hastanın evinden küçük bir taş, yaprak, kurt veya bunlar gibi bir şeyi kaldırıp beraberce gökyüzüne uçsa, o hasta ölür.
Kuşun kendi üzerine düştüğünü görmek, misafirin gelmesine işarettir.
Eğer kuş beyaz ise işi de temiz ve iyi olur. Ancak rüya sahibinin yanında hamile olan bir kadın varsa ve o kuş da erkek ise, kadından doğacak çocuk erkek, dişi ise, doğacak çocuk da dişidir. Eğer kuşun kanadını kırarsa, doğacak çocuğun ömrü uzun, şayet uçarsa ömrü kısa olur.
Kuşların sesi, ağlamaya yorumlanır. Güzel bir sesle öten kuşlar, gerek erkek ve gerek dişi olsunlar, ses sanatkârlarına işarettir. Kuş kümeleri, onları yiyen yahut onlara rastlayan kimse için, altın, gümüş ve saltanata kavuşmaya yorumlanır. Rüyada kuşların başının üzerinde uçtuklarını gören kimse, reislik ve valiliğe kavuşur. Kuşları kendi yerlerinde uçtuklarını görse, o kuşlar, onun makamında dönen meleklerdir.
Rüyada bir kuşun gökyüzünden gelip yanına indiğini gören kimse sevineceği bir müjde alır.
Kuş adamın kendi amelidir. Bazen de bilinmeyen kuş öğüt ve nasihattir. Rüyada gördüğü kuş güzelse, onun ameli de güzeldir. Yahut hayırlı bir haberle ona bir kimse gelir.
Rüyada kendisiyle beraber çirkin bir kuşun bulunduğunu gören kimsenin ameli, kötüdür. Yahut kötü bir haberle ona bir kimse gelir. Bilinmeyen kuş rızktır. Bazı yorumcular siyah kuşlar, günaha; beyaz kuşlar, iyiliğe; alaca kuşlar ise, riya ve karışık amellere yorumlanır, derler.

Kaynak :sendeyim.com/ruya-tabirleri/ruyada-kus-gormek

Rüyada Kuş Görmek İçin Etiketler
Copyright © 2012 Sendeyim.com | Tüm hakları saklıdır.
Tasarım & Kodlama Sendeyim.com