Ara

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada Kuş Görmek Beyaz Kuş Görmek Hamile Kadının Kuş Görmesi, Kuşun kendi üzerine düştüğünü görmek,Rüyada gördüğü kuş güzelse, onun ameli de güzeldir,Güzel bir sesle öten kuşlar

Rüyada Kuş Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada görülen kuş, tanınmıyorsa, Azrail (A.S.)’a yorumlanır. Rüyada görülen ve tanınmayan kuş, bir hastanın evinden küçük bir taş, yaprak, kurt veya bunlar gibi bir şeyi kaldırıp beraberce gökyüzüne uçsa, o hasta ölür.
Kuşun kendi üzerine düştüğünü görmek, misafirin gelmesine işarettir.
Eğer kuş beyaz ise işi de temiz ve iyi olur. Ancak rüya sahibinin yanında hamile olan bir kadın varsa ve o kuş da erkek ise, kadından doğacak çocuk erkek, dişi ise, doğacak çocuk da dişidir. Eğer kuşun kanadını kırarsa, doğacak çocuğun ömrü uzun, şayet uçarsa ömrü kısa olur.
Kuşların sesi, ağlamaya yorumlanır. Güzel bir sesle öten kuşlar, gerek erkek ve gerek dişi olsunlar, ses sanatkârlarına işarettir. Kuş kümeleri, onları yiyen yahut onlara rastlayan kimse için, altın, gümüş ve saltanata kavuşmaya yorumlanır. Rüyada kuşların başının üzerinde uçtuklarını gören kimse, reislik ve valiliğe kavuşur. Kuşları kendi yerlerinde uçtuklarını görse, o kuşlar, onun makamında dönen meleklerdir.
Rüyada bir kuşun gökyüzünden gelip yanına indiğini gören kimse sevineceği bir müjde alır.
Kuş adamın kendi amelidir. Bazen de bilinmeyen kuş öğüt ve nasihattir. Rüyada gördüğü kuş güzelse, onun ameli de güzeldir. Yahut hayırlı bir haberle ona bir kimse gelir.
Rüyada kendisiyle beraber çirkin bir kuşun bulunduğunu gören kimsenin ameli, kötüdür. Yahut kötü bir haberle ona bir kimse gelir. Bilinmeyen kuş rızktır. Bazı yorumcular siyah kuşlar, günaha; beyaz kuşlar, iyiliğe; alaca kuşlar ise, riya ve karışık amellere yorumlanır, derler.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri