Ara

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada Mektup Görmek,Rüyada Mektup Yazmak,Rüyada Mektup Okumak, Rüyada Mektup Okuduğunu Görmek,Rüyada Mektup Almak,Rüyada Mektup Aldığını Görmek, Rüyada Mektup Açtığını Görmek, Büyük bir devlet memurundan gelen mektup, kendisinin yüksek bir makama çıkacağ

Rüyada Mektup Görmek Rüya Yorumu Ne Demektir Rüya Tabirleri

Rüyada bir mektup yazıp da tamamladığını gören, başladığı işi bitirir ve dileği yerine gelir. Eğer mektubu bitirmez ve güçlük çekerse, işlerinde de zorluklarla karşılaşır.
Kendisine bir mektup verildiğini gören, her türlü arzusuna kavuşur. Bir rivayete göre mektup görmek hayırdır. Eğer zarfı kapalı ise gizli habere, açık ise herkesin bildiği bir habere, mühürlü ise haberin doğru olduğuna delâlet eder. Kendisine bir şeyin verildiğini bildiren bir mektup aldığını görmek, eline mal geçeceğine işarettir. Büyük bir devlet memurundan gelen mektup, kendisinin yüksek bir makama çıkacağına, tüccar ise ticaretini büyüteceğine delâlet eder. Mektup, sadece bir dostundan veya yakın bir akrabasından geliyor ve sadece hatır sorulmak için yazılmış ise, büyük bir nimete delildir. Gurbette bulunan bir yakınından geliyorsa, ondan iyi bir haber alacağına işarettir. Bir tevzi memurunun mektup dağıttığını görmek, halka iyilik yapacağına delâlet eder. Gurbette bulunan bir adamından içinde yazı olmayan boş bir mektup aldığını görmek hayır değildir. Kendisine bir ölü tarafından mektup geldiğini görmek, sevinçli bir haber alacağına delâlet eder. Ebu Sait El- Vâiz'e göre; rüyasında sağ elinde yazılı bir kağıt görmek, o senenin feyiz ve bereketine işarettir. Birine zarfın arkası mühürlü bir mektup gönderdiğini ve onun da almayıp geri çevirdiğini gören, işlerinde başarısızlığa uğrar, tüccar ise zarar eder. Sol elinde yazılı bir kağıt gören, yaptığı bir işten dolayı pişmanlık duyar. Bir rivayete göre, sol elinde yazılı bir kağıt görmek, zinadan doğan çocuğa veya haram paraya delâlet eder.
Rüyada aldığı bir mektup mühürlü ise, hakkın rızasına; altı mühürlü ve üstü antetli ise sevinçli bir haberdir. Bu mektubu açtığını gören, sıkıntıdan kurtulur. Üzerinde adres yazılı olduğu halde adına gelen mektubu açmayan, aksi ve yaramaz bir işle uğraşır. Üzeri mühürlü ve adres yazılı bir mektubu açıp okuduğunu gören, namusu ve sadakati ile tanınmış bir kimsedir.
 Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri