Ara

Rüyada Öpmek Görmek

Rüyada Öpmek Görmek-Rüyada öpmek, ihtiyaçları gidermeye ve düşmana zafer bulmaya yorumlanır.Rüyada birisinin kendi gözlerinden öptüğünü gören kimse, evlenir.

Rüyada Öpmek Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Rüyada öpmek, ihtiyaçları gidermeye ve düşmana zafer bulmaya yorumlanır.
Rüyada bir adamı öptüğünü veya onunla sarmaş dolaş olduğunu ya da şehvetle onunla yattığını gören kimse, amacına erişir.
Eğer şehvetten dolayı öperse, öpen öpülenden yardım görür veya ilim öğrenir ya da istediği bir şeye erişir. Eğer şehvetsiz öperse öpülene, öpenden hayır ve iyilik görür veya bir şeyin öğrenilmesi yoluyla hayır ve menfaat erişir.
Bir kimse rüyada bir çocuğu öptüğünü görse, o kimse ile o çocuğun babası arasında dostluk ve sevgi olacağına yorumlanır.
Bir kimse rüyada çocuğunun kendisini öptüğünü görse, ermişse çocuğu ile faydalanacağına veya çocuğunun ona yapacağı iyiliğe yorumlanır.
Rüyada birisinin kendi gözlerinden öptüğünü gören kimse, evlenir.
Rüyada sevdiği birisinin ağzından öpmek, eline geçecek paraya, yanağından öpmek de, kazanacağı paralara yorumlanır.
Bir kadını öpmek, sevdiği birisi tarafından gösterilecek teveccühe veya gönderilecek selama yorumlanır.
Yaşlı kadını öpmek, açığa vurulan bir sözden dolayı özür dilemeye yorumlanır.
Gençleri öpmek, kadere yorumlanır.
Rüyada alim bir kimsenin güzel bir kimseyi öpmesi, o kimsenin Kur’an okumasına; eğer o şahıs dünyayı seviyorsa, dünyanın ona yönelmesine yorumlanır.
Rüyada bezekli ve süslü bir kadını öptüğünü veya onunla bir yatakta beraber yattığını gören kimse, kocası ölmüş bir kadınla evlenir, onun mal ve çocuğu ile istifade eder ve o sene hayra kavuşur.
Rüyada tanıdığı bir ölüyü öptüğünü gören kimse, o ölünün terk etmiş olduğu ilim ve eserleriyle veya malıyla yahut sağlığı zamanında yaptığı bir işi ile faydalanır, o ölüye dua ve hayır yapmak suretiyle de faydalı olur.
Rüyada tanımadığı bir ölüyü öptüğünü gören kimseye, ümit etmediği bir yerden eline mal geçer. Eğer tanıdığı bir ölü, o kimseyi öpse, o ölüden veya onun hayatta bulunan akrabalarından bir hayra erişir. Eğer o kimseyi tanımadığı bir ölü öpse, ummadığı bir sebeple meydana çıkacak bir hayrı kabul etmesine yorumlanır.
Rüyada tanıdığı veya tanımadığı bir ölüyü şehvetle öptüğünü gören kimse, hacet ve isteğine kavuşur.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri