Ara

Rüyada Parmak Görmek

Rüyada Parmak Görmek Tabiri-Parmak; evlat, zevceler, baba ve ana, mal, hayvan, mülk ve sanatla yorumlanır.Ellerine kına koyduğunu fakat kınanın tutmadığını gören hanım, kocası tarafından sevilmez.

Rüyada Parmak Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Parmak; evlat, zevceler, baba ve ana, mal, hayvan, mülk ve sanatla yorumlanır.
Rüyada parmaklarının fazla ve güzel olduğunu gören kimsenin sözünü ettiğimiz şeyleri de fazla olur. Noksan olduğunu görenin de bu şeyleri noksan olur.
Rüyada parmağının kesildiğini ya da ondan faydalanamadığını görmek; baba, ana ve evladından yararlanamayacağına yahut malının zayi olacağına, hayvanlarının telef olacağına ya da sanatının değerini kaybedeceğine yorumlanır.
Bazen parmaklar, beş vakit namazla yorumlanır. Parmakların bağlanması, malın bağlanmasıdır.
Parmakları kesik bir insan görmek, itimat ettiği maldan eziyet görmek ile yorumlanır.
Parmakların uzunluğu fazla haris olmağa, parmaklarının bir parmak fazla olduğunu görmek akraba veya namaz, ya da ilminde ziyadeliğe yorumlanır.
Bazı yorumcular, parmakların birbirine geçirilmesi rüyasını, rüya sahibinin işsiz kalması ve elinin darlığına, ailesi, kardeşi ve evlatlarının zararın giderilmesi için birbirlerine yardımcı olmaları ve ittifak etmeleri, şeklinde yorumlamışlardır.
Bir kimse, birisinin parmağının ucunu ısırdığını görse, eli ısırılan kimsenin terbiyesizliğine, ısıran kimsenin de onu terbiye etmek için gösterdiği aşırılığa yorumlanır.
Parmaklarını çatırdattığını görmek, akrabalarından kötü söz işiteceğine; rüyada parmaklarının fazla olduğunu gören imamın, hırs ve zulmünün fazlalığına, insafının azlığına yorumlanır.
Sol elin parmakları erkek ve kız kardeş çocuğudur.
Erkeğin parmaklarını kına ile bezemiş görmesi, çok tesbihatta bulunmasına, kadının kına yaktığını görmesi ise, kocasının ona karşı yapacağı iyiliğe yorumlanır.
Ellerine kına koyduğunu fakat kınanın tutmadığını gören hanım, kocası tarafından sevilmez.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri