Ara

Rüyada Ter Görmek

Rüyada Ter Görmek-Rüyada terlemek, hasta için şifadır. Sağlam bir kimsenin rüyada terlemesi, bir hizmet veya sanat sebebiyle başına gelecek bir sıkıntıdır.

Rüyada Ter Görmek Ne Demektir Tabirleri Rüya Yorumları

Rüyada terlemek, hasta için şifadır. Sağlam bir kimsenin rüyada terlemesi, bir hizmet veya sanat sebebiyle başına gelecek bir sıkıntıdır.
Ter, maldır. Bu sebepten bir kimse rüyada vücudundan ter aktığını görse, o kimsenin ter miktarı malı gider.
Rüyada terlemek dünyaya ait bir zarara işarettir. Ebu Sait El- Vâiz’e göre, ter içinde kaldığını görenin isteği yerine gelir. Alnından ter aktığını gören, çalışması ile isteğine kavuşur. Koltuk altı terinin fena koktuğunu görmek, zinaya veya bulaşıcı hastalığa delâlet eder.
İbni Sirin’e göre, vücudundan terinin aktığını gören malından zarar eder. Akan ter yere düşerse, zarar pek büyük olur. Terinin elbiselerini ıslattığını gören evlatları ve ailesi için mal toplar. Terin beyaz ve güzel kokulu olması helal mala, renginin bozuk ve fena kokulu olması da haram mala delâlet eder.
Terlediğini görmek, istek sahibi için işinin olmasına, hasta için iyiliğe, fakir için zenginliğe, zengin için zahmet ve eziyete, tüccar ve esnaf için yorularak kazanca işarettir. Rüyada güzel kokulu ter görmekte zarar yoktur. Kötü kokulu ter ise hayra yorumlanmaz Bir hastanın terlediğini görmek, onun iyileşeceğine delâlet eder. Bazıları, terlemek hayata,, bir rivayete göre zahmet ve yorgunluğa işaret eder demişlerdir.
Rüyada isteyerek terlediğini görmek, hasta için iyileşmeye, sıkıntıda olan için bolluk ve genişlemeye; yorgunluk veya hastalık tesiri ile terlemek, hastanın ölümüne; sağlam adam için zahmetli hizmet ve sanata işarettir. Vücudunun her tarafından ter sızdığını gören, malından kaybeder. Bazılarına göre: terlemek yorgunluğa da delâlet eder.
Rüyada birinin terinden kendine bulaştığını gören, o adamdan hayır görür ve eline o adamın malından geçer. Terlediğini gören, zarara uğrar. Bazılarına göre, eti yenilen hayvanın teri helal mal, yenmeyen hayvan teri haram malla yorumlanır. Bir hayvanın terlediğini görmek, iki şekilde yorumlanır; yorgunluk ve zorluk, mal ve menfaat.Benzer Rüya Tabirleri

Yeni Eklenen Rüya Tabirleri

Metin Reklamları

Canlı Tv İzle
Canlı Tv izle, HD Tv izle

Dünya Kadınlar Günü Mesajları
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Etna İnşaat
Etna İnşaat, Etnapark evleri

Granit
Granit ve Mermer İşleri

Src Granit
Src Granit Mermer İşleri

TV Hosting
Canlı TV Hosting Paketleri